Osiągnięcia Przesłuchania CEA

Osiągnięcia

Przesłuchania CEA

ROK SZKOLNY  2016/2017

Gdynia - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu, 13.01.2017

Szkołe reprezentowali:

M. Cichosz - wiolonczela kl. 3/4; przygotowanie mgr K. Pietrzak

Sz. Walkusz kl. 2/4, M. Reszka kl. 2/4 - kontrabas; przygotowanie St. Ząbek

 

Gdańsk - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu, 9-10.01.2017

Szkołe reprezentowała A. Grubba kl. IV/6; przygotowanie mgr M. Mańkowski

 

Wejherowo - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych, 5.01.2017

Szkołę reprezentowali:

T. Spoczyński kl. IV/6 - wyróżnienie, W. Reclaf kl. IV/6 - wyróżnienie, J. Keller kl. V/6

Kwartet akordeonowy (T. Spoczyński, W. Reclaf, M. Lis, J. Keller) - wyróżnienie

przygotowanie - mgr M. Warduliński - wyróżnienie

 

Kartuzy - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary i zespołów gitarowych, 19.12.2016

Szkołę reprezentowała: K. Malottke - gitara, kl. 5/6; przygotowanie mgr M. Kreft

 

Kwidzyn - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas dętych blaszanych, 15.12.2016

Szkołę reprezentował: R. Walczykowski - trąbka, kl. 3/4;  przygotowanie mgr M. Pawlak

 

Starogard Gdański - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas dętych drewnianych, 13.12.2016

Szkołę reprezentowali:

A. Ludwig - flet, kl. 5/6, A. Michnik - flet, kl. 3/4, A. Szmuda - flet, kl.3/4;  przygotowanie mgr B. Sitarz

J. Sygidus - klarnet, kl.3/4, Fr. Potrykus - klarnet, kl.5/6;  przygotowanie mgr E. Studzińska

K. Hinc - klarnet, kl.2/4;  przygotowanie mgr W. Siedlik

 

ROK SZKOLNY  2015/2016

Kwidzyn - Regionalne Przesłuchania CEA kameralnych zespołów dętych, 25.01.2016

Szkołę reprezentowali:

Trio klarnetowe (M. Lorek, M. Tarkowski, P. Rosin) - wyróżnienie

przygotowanie mgr E. Studzińska - wyróżnienie

Trio fletowe (K. Buchowiecki, Z. Fitowska, A. Ludwig); przygotowanie - mgr B. Sitarz

Trio blaszane (P. Rowell, J. Rahn, M. Poszke); przygotowanie - mgr M. Pawlak

 

ROK SZKOLNY  2014/2015

Szczecinek - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec i altówek, 17-19.12.2014

Szkołę reprezentowała J. Murzynowska - skrzypce, kl. 4/6;  przygotowanie - mgr M. Henclik

 

ROK SZKOLNY  2013/2014

Wejherowo - Makroregionalne Przesłuchania CEA kameralnych zespołów dętych, 28.11.2013

Szkołę reprezentowało Trio klarnetowe (E. Czaja, M. Dawidowski, M. Szczasiuk)

przygotowanie - mgr E. Studzińska

 

ROK SZKOLNY  2012/2013

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA

Warszawa - Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Akordeonu i Zespołów Akordeonowych, 11-13.01.2013

Szkołę reprezentowali: K. Baranowski, kl. 3/4,

Trio akordeonowe (K. Baranowski, Sz. Baranowski, M. Maszota); przygotowanie - mgr M. Warduliński

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA

Szczecinek - Makroregionalne Przesłuchania CEA  uczniów klas skrzypiec i altówek, 6-8.12.2012

Szkołę reprezentowała A. Domska - skrzypce, kl. 4/6;  przygotowanie - mgr M. Henclik

 

Koszalin - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary i zespołów gitarowych, 7-9.12.2012

Szkołę reprezentowali:

B. Winiarz kl. 5/6, M. Klassa kl. 5/6, W. Kalinowski kl. 5/6, A. Halas kl. 3/4;  przygotowanie - mgr G. Piwar

A. Linsztedt kl. 4/6;  przygotowanie - mgr M. Kreft

 

Koszalin - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu, 9-11.12.2012

Szkołę reprezentowała: D. Kuczwalska kl. 4/6;  przygotowanie - mgr M. Grigorian

 

Słupsk - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych, 11-12.12.2012

Szkołę reprezentował: K. Baranowski kl. 3/4 oraz Trio akordeonowe (K. Baranowski, Sz. Baranowski, M. Maszota);

przygotowanie - mgr M. Warduliński

 

Gdynia - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas dętych drewnianych, 17-19.12.2012

Szkołę reprezentowała: E. Czaja - klarnet, kl. 3/4;  przygotowanie - mgr E. Studzińska

 

ROK SZKOLNY  2011/2012

Gdynia - Makroregionalne Przesłuchania CEA kameralnych zespołów dętych, 9.01.2012

Szkołę reprezentował Kwartet klarnetowy ( P. Gafke, E. Czaja, M. Dawidowski, M. Szczasiuk);

przygotowanie - mgr E. Studzińska

 

Gdańsk - Makroregionalne Przesłuchania CEA zespołów kameralnych, 14.01.2012

Szkołę reprezentował Kwintet smyczkowy (A. Engelbrecht, T. Bednarek, A. Obst - skrzypce, D. Maszota - wiolonczela,

H. Czapla - kontrabas);  przygotowanie - mgr M. Kreft

 

ROK SZKOLNY  2010/2011

Gdynia - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas instrumentów dętych blaszanych, 7.01.2011

Szkołę reprezentował R. Winiarz - trąbka, kl. /56;  przygotowanie - mgr M. Pawlak

 

Szczecin - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu, 10.01.2011

Szkołę reprezentował K. Fornalik kl. 5/6;  przygotowanie - mgr M. Warduliński

 

Inowrocław - Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu, 13.01.2011

Szkołę reprezentowała D. Maszota - wiolonczela, kl. 3/4;  przygotowanie - mgr K. Pietrzak

 

ROK SZKOLNY  2009/2010

Gdańsk-Wrzeszcz -  Makroregionalne Przesłuchania CEA kameralnych zespołów dętych, 9.04.2010

Szkołę reprezentowali:

Trio klarnetowe;  przygotowanie - mgr E. Studzińska

Kwartet trębaczy;  przygotowanie - mgr M. Pawlak

 

ROK SZKOLNY  2006/2007

Lębork - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas instrumentów dętych blaszanych, 28.03.2007

Szkołę reprezentował P. Wrąbel - trąbka, kl. 5/6;  przygotowanie - mgr M. Pawlak

 

Lębork - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas instrumentów dętych drewnianych, 27.03.2007

Szkołę reprezentowali:

A. Knap-Deska - flet, kl. 4/6;  przygotowanie - mgr B. Sitarz

P. Zielinski - klarnet, kl. 5/6;  przygotowanie - mgr E. Studzińska

 

Gdańsk-Wrzeszcz - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu, 21-22.-3.2007

Szkołę reprezentowali:

M. Klonowska kl. 4/6;  przygotowanie - mgr M. Mańkowski

S. Arkit kl. 5/6;  przygotowanie - mgr M. Sender 

M. Fitowska kl. 5/6;  przygotowanie - mgr M. Grigorian

 

Kościerzyna - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych, 07.03.2007

Szkołę reprezentowali: R. Gaffka kl. 5/6, J. Szponarski kl. 5/6;  przygotowanie - mgr M. Warduliński

 

Tczew - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu, 8.02.2007

Szkołę reprezentowała J. Klimecka - kontrabas, kl. 2/4;  przygotowanie - St. Ząbek

 

Kartuzy - Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary i zespołów gitarowych, 5-6.02.2007

Szkołę reprezentowali:

M. Młynarczyk kl. 2/4; przygotowanie - mgr G. Piwar

M. Rycak kl.3/4; przygotowanie - mgr M. Kreft

Duet gitarowy (M. Wieczór, M. Iwandowski);  przygotowanie - mgr G. Piwar

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Mieczysława Michalskiego w Lęborku
    84-300 Lębork, ul. Legionów Polskich 35

  • tel./ fax. 59/ 86-22-394

Galeria zdjęć